top of page

No właśnie, dlaczego?

01.

Na początku były rozmowy przy kawie. Rozmawialiśmy o tym, co widzieliśmy sami lub tym, co mówili nam turyści. Przychodzili na chwilę, by zjeść, wypić lub coś kupić, ale wielu z nich pytało. Pytali o historię miasta, o szlaki, które są mniej popularne, by móc samemu cieszyć się naszą wyjątkową przyrodą i naturą. Pytali, kto produkuje tutaj od dawna, kto mieszka tu od zawsze? Byli ciekawi, a my powoli dojrzewaliśmy do tego, by zacząć ich ciekawość zaspokajać.

02.

Po długim dniu pracy siadaliśmy przy kawie lub innych napitkach, by porozmawiać i wiecie co? Nasze myśli szybko skupiły się na tym o czym myśleliśmy od dawna, a w przekonaniu o czym turyści pomogli nam się utwierdzić. Zróbmy to! Promujmy Karpacz. Dajmy od siebie jeszcze więcej.

03.

Już pierwsze spotkania pokazały, że to na prawdę ma sens, że warto. Przedsiębiorcy, przewodnicy turystyczni, uczniowie, studenci, emeryci i renciści. Zwykli mieszkańcy! Ruszyli z zapałem by promować to co mają na co dzień, pokazać w najlepszy sposób tym, którzy pojawiają się tu czasem raz, a czasem kilka razy do roku.

04.

Gra miejska, aplikacja do promocji, oferty dedykowane tym, którzy przyjeżdżają tu w jasno nakreślonym celu. To wszystko stworzyliśmy i dalej tworzymy razem!

05.

Chcemy czuć dumę z tego, gdzie mieszkamy. Chcesz promować swoje firmy i sprawić, że nasze dzieci i wnuki będą szczęśliwe w mieście, które wybraliśmy do życia. To nas napędza i to sprawia, że działamy, równocześnie świetnie się bawiąc. Jeśli chcesz poczuć to samo co my, powinieneś do nas dołączyć.

bottom of page